Jak zvětšit prsa a přitom nepřibrat ani gram jinde na těle?

17.2.2015

Pevná, velká a pěkně tvarovaná prsa jsou snem snad každé ženy. Jenže příroda bohužel nenadělila všem stejně. Ženy, které mají prsa malá, touží velmi často po jejich zvětšení. A protože je takových žen řada, najdete na internetu i v časopisech určených pro ženy mnoho tipů a zaručených rad, jak jednoduše dosáhnout zvětšení a zpevnění prsou.

Masáže a cvičení na zvětšení prsou

U řady žen dojde ke zvětšení prsou ve chvíli, kdy pár kilo přiberou. Jenže toto si mohou dovolit jen ženy opravdu štíhlé. Ostatní ženy samozřejmě nechtějí zvětšovat prsa za cenu tloustnutí po celém zbytku těla. Další radou pro zvětšení a modelaci prsou jsou pravidelné masáže. Jejich výhodou je, že je můžete provádět sama doma a nic vás to nestojí, nicméně nebylo nikdy dokázáno, že by tato metoda skutečně fungovala. Existují i speciální cviky na posilování prsních svalů. Při jejich pravidelném cvičení, ale stejně dojde spíše jen ke zvýšení pevnosti prsou, než k jejich skutečnému zvětšení. 

Pilulky a krémy na zvětšení prsou

Jelikož zvětšení prsou je téma mezi ženami velmi vyhledávané, medicína pro nás vyvinula řadu preparátů, které by údajně měly stimulovat růst prsou. Jedná se například o přípravky, které obsahují bylinné extrakty stimulující prsní tkáň. Podobných přípravků existuje celá řada, ať už se jedná o pilulky, nebo o speciální krémy. Jejich nevýhodou je, že jejich účinek není zaručen a když už k nějakému mírnému zvětšení prsoudojde, trvá to velmi dlouhou dobu. 

Vhodné oblečení pro zvětšení prsou

Dojem větších a pevnějších prsou můžete vyvolat i vhodným oblečením. Podprsenky s efektem push-up jsou dnes už naprosto běžnou součástí šatníku žen, které mají malá prsa. Pod oblečením si tedy můžete díky vhodnému prádlu jednu až dvě velikosti přidat, nicméně tento efekt funguje jen ve chvíli, kdy máte toto prádlo na sobě. 

Jaké je tedy řešení pro trvalé a zaručené zvětšení prsou?

Možností, jak získat plná a pevná ňadra v podstatě „na počkání“, je augmentace, tedy zvětšení prsoupomocí prsních implantátů. Některé ženy se zvětšení prsou silikony bojí, ale je to naprosto zbytečné. Jedná se o operaci, která už je v dnešní době naprosto běžná. Na klinice plastické chirurgie, kde provádíaugmentace Mudr. Šulcová-Hejnalová, se používají implantáty té nejvyšší světové kvality.  Při operaci někdy nedochází jen k vyplnění prsou implantáty ale také k modelaci prsou do požadovaného tvaru. Vše vychází úvodní konzultace, v rámci které lékař vyslechne vaše představy o výsledku operace a dohodnete se na tvaru, typu a velikosti implantátu. 

Zvětšení prsou i modelaci prsou provádí Mudr. Šulcová-Hejnalová, která má v tomto oboru skutečně bohaté zkušenosti. Svěřujete se tedy do rukou odborníka a nemusíte se ničeho bát.

Klinika plastické a estetické chirurgie v Praze > O nás > Jak zvětšit prsa a přitom nepřibrat ani gram jinde na těle?