Nová prsa = nový život

17.2.2015

Nová prsa mohou velmi změnit váš život. Pro každou ženu jsou prsa zajisté velmi citlivým tématem a důležitou součástí jejího těla. Jsou symbolem krásy, ženskosti a mateřství. Každá žena má o nich svou představu, která se nemusí shodovat s realitou, což může vnímat jako tělesný handicap.


Snížené sebevědomí, pocit minimální atraktivity pro muže, pocit méněcennosti,…to vše může být důvodem, proč se žena rozhodne podstoupit plastickou operaci prsů. Chce být konečně spokojena se svým tělem.

Augmentace neboli zvětšování prsů, je plastickou operací, při které dojde ke zvětšení prsů, ke zlepšení tvaru, či k vyrovnání jejich asymetrie. Používají se k ní silikonové implantáty, které zásadně mění vzhled poprsí a volba jejich velikosti je velmi osobním rozhodnutím. Operaci podstupují nejčastěji ženy ve věku 19-40 let, ale ani vyšší věk není překážkou.

Nezanedbatelnou stránkou je i cena, ale plastická operace není věcí, pro kterou by se žena rozhodovala každý rok, je na celý život, nebo přinejmenším na jeho podstatnou část. Proto je důležité vybrat nejlepší dostupný materiál, který přináší maximální efekt a riziko sníží na minimum.

Výsledek operace je okamžitý a trvalý, prsa získávají mladistvý a přirozený vzhled 
a potřebnou velikost. Zásadní rozdíl nastává v psychice ženy, která je nyní spokojena se svou postavou, což přináší pozitivní sebe vnímání, nabyté sebevědomí a s tím spojenou lepší kvalitu života. To vše se projevuje i v osobním životě, ve zlepšení vztahu s partnerem nebo v navazování nových kontaktů, žena si nyní připadá pro muže mnohem atraktivnější.

Rozhodnutí podstoupit plastickou operaci je velmi zásadní a je potřeba zvážit všechna pro a proti, jestli může splnit Vaše očekávání a přiblížit se tak k ideálu. Vaše rozhodnutí nechat si zvětšit prsa by mělo vycházet z dobré a neuspěchané úvahy a zhodnocení kladů a záporů. Nejlepší co pro sebe můžete udělat je objednat se k nám na konzultaci. Pak budete mít jistotu, že vše o čem sníte a co chcete je reálné a stojí to za to.