Výkony - popis a podrobnosti

 

Změna poskytovatele zdravotních služeb

Vážení klienti, 

od 1.9.2020 bude poskytovatelem zdravotních služeb - MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová, MBA,LL.M.. Poskytovatel zdravotních služeb Eleganz Clinic s.r.o. končí činnost k 31.8.2020. Veškerou zdravotní dokumentaci přebírá nový poskytovatel MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová, MBA,LL.M., pokud máte zájem si svou dokumentaci převzít a předat jinému poskytovateli, prosím o zaslání písemné žádosti na adresu: Eleganz Clinic s.ro. ,  Na břevnovské pláni 33,169 00 Praha 6.

 

-----------------------------------------------

 Epidemie Coronavir

Vážení klienti, 

oznamujeme, že z důvodu Coronavir- Epidemie v Evropě je naše klinika od 12.3.2020 pro veřejnost uzavřena. Ošetření akutních stavů je po dohodě možné. 

Všechny plánované  výkony a osobní konzultace jsou nyní zrušeny a budou přesunuty na nové termíny po ukončení závažné epidemiologické situace. 

Pokud potřebujete poradit či konzultovat svůj problém, jsme Vám samozřejmě k dispozici - pište prosím na email: eleganz.clinic@seznam.cz

Prosíme Vás naléhavě - stále dodržujte vyhlášená opatření - noste obličejovou roušku - látkovou či jednorázovou či jinou ochranu obličeje (šátek, šála), dodržujte pravidelnou péči o ni - látkové ochrany pravidelně denně perte, po provlhnutí je odložte a vyměnte za nové, jednorázové se musí zlikvidovat. Dále dodržujte základní pravidla hygieny, myjte si ruce, obličej, brýle a vlasy, dbejte,aby se voda nedostala do očí a snažte se vyvarovat nákazy.

Při nákaze či podezření postupujte dle platných vyhlášených postupů Hygienické služby či Státního zdravotního ústavu a Ministerstva zdravotnictví. 

Děkujeme a těšíme se na Vás opět po uvolnění situace, budeme Vám rádi k dispozici. 

Vy s námi, my s Vámi - zvládneme to. 

 

-----------------------------------------------------

Bezhotovostní platba

Informace pro klienty -  od 20.4.2020 bude možné platit zákroky pouze bezhotovostně - tedy  platební kartou Visa, MasterCard nebo bankovním převodem. 

Děkujeme

------------------------------------------------------    

WAL liposukce - Bodyjet

 

Naší novinkou je připojení dalšího způsobu liposukce pomocí vodního paprsku za asistence moderního přístroje Bodyjet. Vhodné pro klienty s lipoedemem, který v současné době trápí mnoho lidí. Rekonvalescence po výkonu je rychlá a výkon lze provést i ambulantně. 

Výkony bez operace

Některé zákroky pro omlazení především obličejové krajiny lze provádět formou bez operace. Jedná se především o výplňové materiály kys. hyaluronovou, aplikace dermálních nití, omlazení pomocí plasmatherapie.

Tyto výkony jsou ambulantní a rekonvalescence je pouze v řádu hodin.

Máte - li zájem o nezávaznou konzultaci, zdali jste právě Vy vhodnou či vhodným klientem pro toto ošetření, objednejte se telefonicky či emailem. Budeme se na Vás těšit. 

K objednání konzultace a termínu operace prosím využijte naše kontakty:

Mobil/ Whatsapp:+420 733361577 

email:   

-----------------------------------------------------

 

Loading...

Naše služby

  • Novinky
Loading...

Naše služby

  • Novinky