Zvětšení a modelace rtů

13.2.2015

Postup aplikace retního implantátu

Zvětšení rtů pomocí implantátu PermaLip je relativně jednoduché. Zákrok se může uskutečnit v běžné ordinaci lékaře v lokální anestézii. Provedou se dvě malé incize v koutcích úst a implantát je vtažen tunelem do rtu a vycentrován. Celý proces se opakuje u druhého rtu a incize (drobný řez) se uzavře vstřebatelnou suturou (sešití ranky vstřebatelným stehem). Celá procedura trvá v průměru 30 minut. Rekonvalescence pacienta trvá asi 3-5 dní.

Rozdíl mezi zvětšením rtů pomocí kyseliny hyaluronové v injekci a pomocí implantátu PermaLip

Výhoda zvětšení rtů pomocí implantátu spočívá v okamžitém efektu, který je trvalý a plně reverzibilní - implantát se dá kdykoliv odstranit. Tato metoda je pro svou jednoduchost a kvalitu velmi oblíbená ve světě.

Na rozdíl od zvětšení rtů pomocí injekce kyseliny hyaluronové, kdy dochází k nerovnoměrnému vstřebávání a vzniku nerovností na rtu a dále nutnosti opakovaných vpichů (tedy další bolesti). S implantátem tedy nemusíte chodit na plastickou chirurgii každý rok pro obnovení objemu svých rtů a rty jsou neustále plné a s pěknou konturou.

Vhodnost aplikace implantátu

Do rtů, které jsou úzké a vytváří tak dojem přísného obličeje nebo vzhledu je ideální použít tento implantát - rty mají po aplikaci implantátu plnější objem a vykreslený pěkný obrys. Implantát ve rtu není pro okolí patrný při jakýchkoliv pohybech rtů a není ani ve rtech hmatný (např. při líbání partner nic nepozná). Implantát je uložen uprostřed rtu tak, aby nevytvářel ani žádný nepříjemný pocit pro klientku.Na implantát si zvyknete rychle a během několika dnů ho přestanete vnímat. Zůstávají jen krásné plné rty.

Reverzibilita

Přesto, že je implantát PermaLip permanentní, je vytvořený tak, aby mohl být kdykoliv jednoduše odstraněn v případě, že si ošetřená osoba přeje svůj původní vzhled rtů. Odstranění implantátu trvá asi 10 minut.

pred-po_(5).jpg