Jak zvětšit prsa a přitom nepřibrat ani gram jinde na těle?

17.2.2015

Pevná, velká a pěkně tvarovaná prsa jsou snem snad každé ženy. Jenže příroda bohužel nenadělila všem stejně. Ženy, které mají prsa malá, touží velmi často po jejich zvětšení. A protože je takových žen řada, najdete na internetu i v časopisech určených pro ženy mnoho tipů a zaručených rad, jak jednoduše dosáhnout zvětšení a zpevnění prsou.

 

Jaké je tedy řešení pro trvalé a zaručené zvětšení prsou?

Možností, jak získat plná a pevná ňadra v podstatě „na počkání“, je augmentace, tedy zvětšení prsoupomocí prsních implantátů. Některé ženy se zvětšení prsou silikony bojí, ale je to naprosto zbytečné. Jedná se o operaci, která už je v dnešní době naprosto běžná. Na klinice plastické chirurgie, kde provádíaugmentace Mudr. Šulcová-Hejnalová, se používají implantáty té nejvyšší světové kvality.  Při operaci někdy nedochází jen k vyplnění prsou implantáty ale také k modelaci prsou do požadovaného tvaru. Vše vychází úvodní konzultace, v rámci které lékař vyslechne vaše představy o výsledku operace a dohodnete se na tvaru, typu a velikosti implantátu. 

Nová prsa mohou velmi změnit váš život. Pro každou ženu jsou prsa zajisté velmi citlivým tématem a důležitou součástí jejího těla. Jsou symbolem krásy, ženskosti a mateřství. Každá žena má o nich svou představu, která se nemusí shodovat s realitou, což může vnímat jako tělesný handicap.


Snížené sebevědomí, pocit minimální atraktivity pro muže, pocit méněcennosti,…to vše může být důvodem, proč se žena rozhodne podstoupit plastickou operaci prsů. Chce být konečně spokojena se svým tělem.

Augmentace neboli zvětšování prsů, je plastickou operací, při které dojde ke zvětšení prsů, ke zlepšení tvaru, či k vyrovnání jejich asymetrie. Používají se k ní silikonové implantáty, které zásadně mění vzhled poprsí a volba jejich velikosti je velmi osobním rozhodnutím. Operaci podstupují nejčastěji ženy ve věku 19-40 let, ale ani vyšší věk není překážkou.

Nezanedbatelnou stránkou je i cena, ale plastická operace není věcí, pro kterou by se žena rozhodovala každý rok, je na celý život, nebo přinejmenším na jeho podstatnou část. Proto je důležité vybrat nejlepší dostupný materiál, který přináší maximální efekt a riziko sníží na minimum.

Výsledek operace je okamžitý a trvalý, prsa získávají mladistvý a přirozený vzhled 
a potřebnou velikost. Zásadní rozdíl nastává v psychice ženy, která je nyní spokojena se svou postavou, což přináší pozitivní sebe vnímání, nabyté sebevědomí a s tím spojenou lepší kvalitu života. To vše se projevuje i v osobním životě, ve zlepšení vztahu s partnerem nebo v navazování nových kontaktů, žena si nyní připadá pro muže mnohem atraktivnější.

Rozhodnutí podstoupit plastickou operaci je velmi zásadní a je potřeba zvážit všechna pro a proti, jestli může splnit Vaše očekávání a přiblížit se tak k ideálu. Vaše rozhodnutí nechat si zvětšit prsa by mělo vycházet z dobré a neuspěchané úvahy a zhodnocení kladů a záporů. Nejlepší co pro sebe můžete udělat je objednat se k nám na konzultaci. Pak budete mít jistotu, že vše o čem sníte a co chcete je reálné a stojí to za to.

Zvětšení prsou i modelaci prsou provádí Mudr. Šulcová-Hejnalová, která má v tomto oboru skutečně bohaté zkušenosti. Svěřujete se tedy do rukou odborníka a nemusíte se ničeho bát.

Klinika plastické a estetické chirurgie v Praze > O nás > Jak zvětšit prsa a přitom nepřibrat ani gram jinde na těle?