Ploché bříško za dvě hodiny?

17.2.2015

Milé dámy, zdá se vám titulek tohoto článku příliš senzační a nereálný? Přečtěte si tedy následující řádky o tom, jaké existují možnosti získání pevného plochého břicha.

Štíhlá a sexy do plavek?

Přiléhavá trička, vypasované halenky, kalhoty bokovky, dvojdílné plavky. Také jste podobné oblečení musely přestat nosit, protože faldíky na vašem bříšku začaly nepříjemně narůstat? V zimě můžete nějaké to kilo navíc schovat pod huňaté svetry a teplé bundy, ale co v létě? Nechtěly byste s prvním jarním sluníčkem začít odhazovat volné oblečení, obléci si něco více sexy a ukázat své ploché bříško?

Cvičit a zdravě jíst

Pokud se na tajemství štíhlé postavy a plochého bříška zeptáte jakéhokoliv výživového poradce či trenéra ve fitcentru, určitě vám poradí upravit životosprávu a začít pravidelně cvičit. Ten, komu se podaří dodržovat zdravý a vyvážený jídelníček dlouhodobě a chodit pravidelně cvičit, pravděpodobně začne postupně nepříjemné špíčky na svém těle ztrácet. Jenže, milé dámy, buďme k sobě upřímné. Kolik z nás se už několikrát pokoušelo změnit svůj jídelníček? Nějaké to kilo jsme zhubnuly, ale postupně jsme se vrátily k původním stravovacím návykům a pracně shozená kila byla opět zpátky. Kolik z nás si už párkrát koupilo permanentku do fitness centra či na nějaké cvičení, ale frekvence našich návštěv se postupně snižovala, až ustala úplně? Pokud máte podobné zkušenosti, pak dobře víte, o čem mluvím. Co tedy s tím? Jsme skutečně odsouzené zahalovat se už napořád do volného oblečení, které bude maskovat naši slabou vůli či nedostatek času na cvičení? Ne!

Jak na ploché bříško?

Moderní medicína nám naštěstí nabízí řešení. Jednou z nich může být klasická tumescentní liposukce, při níž nám na klinice plastické chirurgie odsají z těla přebytečný tuk uložený na břiše. Je to rychlé, téměř bezbolestné a hlavně to má zaručený efekt. Během malé chvíle můžete být o několik centimetrů v pase štíhlejší. A to za to zajisté stojí.

Dalším způsobem, jak získat krásné pevné břicho a zároveň odstranit přebytečnou nebo vytahanou kůži, která nám na břiše zůstala například po porodu, je abdominoplastika, neboli plastika břicha. Že se podobných zákroků bojíte? Nemáte vůbec proč! Jedná se o běžnou operaci, kterou podstupuje řada žen. Řez je prováděn tak, aby bylo možno jizvu překrýt spodním prádlem. Jizva navíc postupně bledne, takže po čase není při správné péči příliš viditelná. Po operaci strávíte 2 dny na lůžku a poté musíte na dalších 6 týdnů omezit námahu, ale pak už můžete začít fungovat úplně normálně.

plochým bříškem, sexy postavou a skvělým pocitem se sebe samé jde všechno líp!

Klinika plastické a estetické chirurgie v Praze > O nás > Ploché bříško za dvě hodiny?