Vibrační liposukce versus tumescentní

17.2.2015

Příroda si s námi pěkně pohrává. Některé ženě nadělí malá prsa, některé naopak moc velká. Některá z nás má příliš velký zadeček, jiná zase silná stehna nebo boky. Málokdo je v dnešní době spokojen se svou postavou. U žen je tento problém častější, avšak existují i muži, kteří chtějí pečovat o svůj vzhled a s přebytečnými kilogramy bojovat. Pokud se rozhodnete, že na sobě budete tvrdě pracovat, budete dodržovat zásady zdravého stravování a budete chodit několikrát týdně sportovat, máte vyhráno. Jenže, přiznejme si, kdo má dostatečně pevnou vůli všechna tato předsevzetí dodržovat?

Plastika vaše problémy vyřeší

 V době, kdy jsou plastické operace na denním pořádku a kdy se nechají hříčky přírody a výsledky vašich špatných stravovacích návyků poměrně snadno odstranit, je všechno mnohem jednodušší. Přebytečný tuk na bocích, hýždích, břiše, stehnech, zádech nebo pažích lze velmi rychle odstranit. Nabízíme vám řešení v podobě liposukce.

Jak probíhá vibrační liposukce?

 Jednou z forem liposukce je liposukce vibrační. Při vibrační liposukci používáme k destrukci a odsávání přebytečných tukových buněk moderní přístroj ze Švýcarska. Princip vibrační liposukce spočívá v tom, že se za pomoci malého vpichu zavede do problémové partie slabá kanyla. Tkáň je za pomoci této kanyly rozrušena a ve stejném okamžiku i odsávána. Díky použití jednorázových kanyl má klient jistotu té nejlepší péče.

Tumescentní vibrační liposukce

Vibrační liposukce bývá velmi často kombinovaná s klasickou tumescentní liposukcí, při níž je problémová partie napuštěna znecitlivujícím tumescentním roztokem. Kombinace vibrační a tumescentní liposukce bývá považována za nejšetrnějších a nejefektivnější způsob liposukce vůbec. Díky velmi rychlým vibračním pohybům dochází k pravidelnému a rovnoměrnému odsávání přebytečného tuku. Díky tomu je přechod mezi odsávanou oblastí a oblastí, kde není zapotřebí zásahu plastického chirurga nenápadný.

Výhodou vibrační liposukce je především to, že se jedná o poměrně rychlý zákrok. Vibrační přístroj má totiž možnost nastavení určitého stupně vibrací a tudíž dokáže za kratší dobu odsát větší množství nežádoucího tuku. Pohyb kanyl je díky drobným vibracím jemnější a šetrnější a odstranění tuku je rovnoměrnější než při klasické liposukci. Po vibrační liposukci se na těle dělají menší otoky, modřiny a bolestivost je také menší. Stejně tak doba rekonvalescence po zákroku je kratší než u klasické liposukce.

Zima – ideální čas na liposukci!

Pokud uvažujete o liposukci, ať už tumescentní  nebo vibrační, myslete na to, že zimní období je ten pravý čas pro plastické operace. Rány se lépe hojí a pod vrstvami oblečení nikdo nepozná, že jste na zákroku byla.  Na jaře pak můžete všechny oslnit svou krásnou, štíhlou postavou!

Klinika plastické a estetické chirurgie v Praze > O nás > Vibrační liposukce versus tumescentní