Plastika pro každého!

17.2.2015

Žijete stále v představě, že plastické operace jsou výsadou bohatých nebo zahraničních TOP modelek? Není tomu tak. Plastické operace si dnes může dovolit téměř každý. Plastika se stává součástí našich běžných životů a čas od času potřebuje každý, komu záleží na tom, jak vypadá, trochu pomoci. Každý z nás má však představy o kráse rozdílné. Někomu stačí odstranit problém s odstávajícíma ušima, jiný potřebuje zeštíhlit své tělesné míry o pár centimetrů, někomu stačí ke štěstí plný sexy dekolt. Každého z nás trápí jiný nedostatek. V době, kdy je však obor plastické chirurgie naprostou samozřejmostí, si plastiku může dovolit téměř každý, bez rozdílu věku, pohlaví či finančních možností. Na některé plastické operace totiž přispívá zdravotní pojišťovna, někdy je možno sjednat plastickou operaci i na splátky.

Proč tedy nepomoci tam, kde příroda nebyla příliš štědrá nebo naopak byla štědrá příliš?

Běžně chodíme cvičit do fitness centra, abychom dosáhli krásné štíhlé postavy a pevných svalů. Stejně tak navštěvujeme pravidelně kosmetické salóny, aby naše pleť vypadala svěže a mladě. I kadeřníka využíváme zcela přirozeně. Proč tomu tak je? Protože každý z nás chce vypadat atraktivně, každý z nás se chce líbit svému okolí a každý z nás se většinou snaží bojovat s časem a přicházejícím stářím. Jinak tomu není ani v případě plastických operací. Ještě před lety se lidé nad tím, zda na plastiku jít či nejít poměrně dlouho rozmýšleli. V současné době je však plastická operace naprostou samozřejmostí.

Plastika je vhodná pro děti, dospělé i seniory

Na plastiku nemusíte čekat do pokročilého věku. Některé plastické operace jsou vhodné i pro malé děti. Máme na mysli například plastiku uší, při níž plastický chirurg snadno a rychle vyřeší estetický, ale často i psychický problém spojený s velkými ostávajícími ušními boltci.

Štíhlý pas, sen každého z nás!

Velmi častými klientkami plastické chirurgie bývají maminky po porodu. Často mají potřebu odstranit přebytečnou, vytahanou kůži na břiše nebo zbylý tuk po těhotenství. S problémem nežádoucího tuku v oblasti pasu však nebojují jen ženy.  Plastiku břicha (abdominoplatiku) či liposukci podstupují velmi často i muži. Cílem klasické tumescentní liposukce i vibrační liposukce je odstranit z břicha přebytečný tuk. Abdominoplastika navíc řeší i problémy s velkým kožním přebytkem. Výsledkem obou těchto zákroků pak bývá krásné ploché břicho bez známek nechtěného tuku.

Je libo malá, velká, pevná či plná prsa?

Ženy vyhledávají kliniky plastické chirurgie mnohem častěji než muži.  Jednou z nejčastěji prováděných plastických operací bývá plastika prsou. Plastika prsou však může mít mnoho podob. Některé ženy se snaží plastikou vyřešit problém malých a povislých prsou. Zvětšení prsou vlastním tukem, ale i zvětšení prsousilikonem patří dnes již mezi naprosto běžné plastické operace. Kromě zvětšení prsou podstupují ženy i plastické operace opačného rázu a těmi jsou například redukce prsou, tzv. zmenšení prsou nebomodelace prsou, tvz. úprava prsou do požadovaného tvaru.

Nedostatky na obličeji oblečením nezamaskujete!

Někomu však štíhlá postava nebo velká, pevná prsa nic neříkají. Někdo si myslí, že je to zbytečnost, jiný nedokáže s tímto handicapem žít. Každý z nás má jiné představy o kráse. Je však pravda, že to co lze skrýt pod oblečením nemusí být pro většinu z vás až takový problém, jako je například křivý nos, nevzhledné váčky pod očima, spadlá oční víčka nebo například hluboké vrásky na obličeji. I tyto nedostatky lze v dnešní době snadno a rychle vyřešit pomocí skalpelu a rukou šikovného plastického chirurga

Problém s nežádoucím tvarem nosu řeší plastika nosu, tvz. rhinoplastika, problém s očními víčky pak blephraroplastika, tzv. plastika očních víček. Pokud toužíte po tom vypadat mladě v každém věku, a víte, že žádné krémy proti vráskám vám již nepomohou, navštivte kliniku plastické chirurgie a dožadujte se face-liftingu nebo face-neck liftingu, tzv. plastiky obličeje a krku. Obě tyto operace vám dokážou z obličeje odstranit nejednu vrásku.

Nenašli jste to, co hledáte? Kontaktujte nás!

Plastika je všemocná, stačí jen vědět, co vás trápí a s čím chcete pomoci. Pokud jsme váš problém nepopsali, zajisté ho naleznete v přehledu všech plastických operacích, které na klinice naší plastické chirurgie provádíme.

V případě, že máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vše potřebné zodpovíme a objasníme!